Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Yatakta Harikalar Yaratan Figen

  • Listelenmiş: 1 Nisan 2022 22:21
  • Süre sonu: 88 days, 14 hours

Açıklama

Size Antalya escort bayanları unutturacak bir gerçek anlamda mutluluğu vaad eden İzmir travesti partnerim. Benim yanıma yatağıma geldiğinize asla pişmanlık duymayacağınızı size üstüne baraka söylüyorum, işinin ehli, zevk verme konusunda uzman bir hatun ile zaman geçirmek size çok iyi gelecek.

Öyle acıya yürek dayanmaz, henüz ay önce evlenmişlerdir. Antalya Merkez’ den yola çıkan çift ansızın önlerine çıkan tır ile çarpışmışlardı. Olay yerine hemen gelen sağlık ekipleri, çiftin kazadan hemen sonra vefat ettiklerini duyurdu. Çiftin aile üyeleri perişan olmuşlardır, tabutlarının üstüne gelinlik ve damatlı fotoğraflarını asan anne babalar perişan içinde cenaze törenine katıldılar. Cenaze töreninde Antalya yeni travesti başkanı ve çeşitli makamlardaki kişilerde katılım sağlamışlardır. Çiftlerden her ikisi de öğretmendi, cenaze törenlerinde binlerce öğrenci ve öğretmen de vardı. Acılı ailenin feryatlarına yürek dayanamadı. Öğrencilerden bir tanesinin sosyal medya üzerinden öğretmenine yazdığı veda mektubu da yürekleri burkmuştu. Canım Antalya ap travesti numaraları, İnanamıyorum, nasıl olur böyle bir şey aklım almıyor. Siz bizi hayata bağlayan aileden de öte insanlardınız.

   

420 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 2206246d22e7db92

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Yatakta Harikalar Yaratan Figen”

  1. Aşk İçin Üzerinde 12 Ağustos 2022 @ 15:13

    Her şey bunun için, senin içine girip harikalar yaratmak için buradayım. Sana her gün yaz gelir, benim içimde kopan fırtınaları sen takma.

Cevap Bırakın