Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Trans Melike

  • Listelenmiş: 24 Mart 2022 14:00
  • Süre sonu: 108 days, 2 hours

Açıklama

Antalya trans travesti escort bayan ilanları numaraları düşünüldüğünde ve internet ortamında böyle bir arama yapıldığında tabii ki de ilk olarak Antalya travesti partner sitesinin gelmesi normaldir. Ben Melike, burada ameliyat olmuş bir trans birey olarak bulunuyorum, doğuştan bir kadın olmayabilirim ama size bir kadının gönül rahatlığı ile sunamayacağı tüm zevkleri yaşatmak için buradayım.

Kondom kullanmadan ilişkiye girmiyorum, bunun dışında size tüm benliğimle hizmet edecek bir hatunum. Bu ülkede neden insanlar özgürce yaşamıyor. Bırakın kim nasıl hissediyorsa öyle yaşasın. Buna kimse karışamaz. Her yıl bir lgbt üyesi intihar ediyor, kimsenin hayatına bu denli müdahale edemezsiniz. İnsanlar ülkemizde özgürce gülebilmeli, eğlenebilmeli ve istediği gibi davranabileli. Bu tarzda bir Konyaaltı trans diyerek birçok takipçisinden olumlu yanıtlar almıştır. Şimdi ise aynı konuyla ilgili Amerika’daki intihardan bahsedeceğim. Ne kadar özgür bir ülke olsa da tek tük vakalar çıkıyor, bu hatun kişilik de kendi problemleri ile cebelleşirken bir yaşam koçuyla tanışarak aslında kadın gibi hissettiğini söylemiştir. Site bir geliyor bir gidiyor derken ve türlü psikologlara giderek kendini erkek gibi hissettirmeye çalışmıştır. Ancak başaramamıştır. Bu kadın diğer hatunların aksine, müşterilerine fazlasıyla çok düşkün biriydi.

   

440 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 241623c315ac87e7

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Trans Melike”

  1. Kadir0 Üzerinde 12 Ağustos 2022 @ 15:21

    Bu hatun trans diyorsunuz, yani ameliyatla siki kesilmiş mi demek oluyor. Ben pipisi olan birisi ile seks yapmak istemiyorum.

Cevap Bırakın