Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Milli Egemenlik Caddesi Travesti Berna

  • Listelenmiş: 27 Ocak 2020 22:05
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Antalya Merkez Milli Egemenlik Caddesi Travestilerinden Berna

İlanımı okuyan herkese teşekkür ediyorum. Çarka çıkmıyorum, sadece kendi evimde sizleri ağırlıyorum, sizleri kendi yerimde mutlu ediyorum. Ücretli çalışan taze, güzel ve sizi kesinlikle mutlu etmesini bilen bir antalya travesti partnerim.

Rahatlıkla aktif olabiliyorum, lakin böyle bir hizmeti benden bekliyorsanız beni yanıma gelmeden en az iki saat öncesi haberdar etmenizi istiyorum. Ön sevişmede ve sakso çekerken kondom kullanmıyorum, lakin içime girerken prezervatif kullanımını şart koşuyorum.

Güzelliğime ve size yatakta sunacağım hizmetlere fazlası ile güveniyorum. Tek pozisyonda ilişkiyi oldu bitti şeklinde gerçekleştirmiyorum. Sınırları zorlayarak değişik pozisyonlarda birliktelik yaşamamızı seviyorum.

Evimde hem ilişki öncesi hem de sonrası kullanabileceğimiz banyom mevcut. Eğer isterseniz ben sizi yıkayabilirim yada birlikte duşta fantezi yapabiliriz.

Evimde yatak odamda sizlerin özel isteklerini rahatlıkla karşılayabilmem için oluşturduğum, seks oyuncaklarından ve özel kıyafetlerimden oluşan güzel bir dolabım var.

Bir kere benimle birlikte olan erkeklerin devamlı olarak bana gelmelerini ve her azdıklarında sadece beni arzulamalarını istediğimden onlara çok istekli, arzulu ve hak ettiğiniz şekilde hizmet veriyorum.

Benim yanıma gelip benim tadıma bakın, inanın bana kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Liste Kimliği: 4655e2f33bac0318

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Milli Egemenlik Caddesi Travesti Berna”

  1. Mehmet Üzerinde 2 Haziran 2020 @ 00:37

    Telefon numaranı da yazsaydın çok makbul geçecekti güzelim.

Cevap Bırakın