Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Güllük Caddesinden Travesti Funda

  • Listelenmiş: 12 Mayıs 2021 11:00
  • Süre sonu: This ad has expired
Güllük Caddesinden Travesti Funda - Resim 1Güllük Caddesinden Travesti Funda - Resim 2Güllük Caddesinden Travesti Funda - Resim 3

Açıklama

Merhaba beyler ben Antalya travesti Funda.

Çok hoşunuza gidecek, kalbinizi çarpıştıracak ve hemen yatağa atma ihtiyacı duyacağınız, kıvrımlı bedenimle karşındayım, deli dolu ruhum nam salan çılgınlıklarımla Antalya Güllük Caddesi travesti partneriniz olarak buradayım. Benim yanıma gelen çapkın beylere çok özel ve samimi, zevk dolu anlar vaad ediyorum.

Kafa dengi bir kadınımdır, her yola gelir bir erkeğe nasıl zevk verileceğini çok iyi bilirim. Bir dokunuş, bir öpücükle neler başlatılacağını tahmin bile edemezsiniz. Bir araya geldiğimiz andan itibaren tenlerimizin uyumunu keşfederek sekste nelerden hoşlandığımızı deneme yanılma yöntemiyle bulabiliriz. Şimdi durmanın zamanı değil çabucak beni ara ve biran önce yanıma gel.

Evim giriş çıkışı rahat, adres olarak çok rahat bulabilceğiniz bir konumda, derli toplu temiz ve huzurludur. Birlikte geçirdiğimiz zamandan umarım siz de benim kadar zevk alacaksınız. Önceliğim her zaman için erkeğimin mutlu olmasıdır, bu arada isteğe göre AP ilişkiye de girebilirim, hepinizi seviyorum, aramınızı bekliyorum.

Telefon Numaram:

Liste Kimliği: 991609bb1aba2f15

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın