Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Dokuma Travesti Aslı

  • Listelenmiş: 21 Mart 2022 20:48
  • Süre sonu: 51 days, 18 hours

Açıklama

Antalya Merkez Travesti partner arıyorsanız hele ki bana yani Dokuma travesti partner Aslı hatuna yakınsanız, size bir süprizim olacak. Benimle seks yapma onuruna ve ayrıcalığına ulaşabilecek şanslı erkeklerden olduğunuzun farkına varacaksınız.

Artık yuh dedirtecek bir ölüm planı yaptı. Filmleri aratmayan ölüm planı herkesi çok şaşırttı. İnternetten bomba yapını izleyerek evde kendisi bomba yaptı. Aşk için sevgi için ve bir Antalya travesti ile birlikte olabilmenin o dayanılmaz hazzına ulaşabilmek için ve karısı ile sevgilisinin arabasına koydu. Gerçekten akıl almaz bu olayın detaylarını sizlerle paylaşacağım. Bulabileceğiniz tek Dokuma gay cd numarası için Asmalıevler Mahallesi’nde apart işletmeciliği yapan M.A. otomobilinin sol arka çamurluğunun içinde beyaz bir poşet bulunduğunu fark etti. Birinin hayatından geçmiş olmak sana çok yakışacaktır, Dokuma yeni travesti çamurluktan düşen bu poşetin içinde renkli kablolardan oluşan bir bomba olduğunu görünce hemen polis ekiplerine haber verdi. Olaya hemen intikal eden polisler, bunun bir ev yapımı bomba olduğunu söyledi. Yönetici şok içindeydi, çok şaşırmıştı, kim bana böyle bir şey yapabilir ki demiştir. Polisler hemen adamı alıp polis merkezine gitti.  Aracın üstünden çeşitli parmak izlerine de ulaştı.

 

502 Toplam Görüntülenme, 3 Gün

  

Liste Kimliği: 925623865f882d40

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Dokuma Travesti Aslı”

  1. Furkan Üzerinde 12 Ağustos 2022 @ 15:20

    Merhaba hayatım, seninle seks yapmak ve karşılıklı olarak boşalmak fikri benim çok hoşuma gitti. Şartlarda anlaşabilirsek eğer mutlaka seninle birlikte zaman geçirmek isterim.

Cevap Bırakın