Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Antalya Travesti Kiraz

  • Listelenmiş: 17 Temmuz 2023 16:27
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Gerçekten harika bir hatunla görüşmek ve Antalya travestileri hakkında olan yorumlara bakarak bir paylaşımda bulunmak istiyorum. Ben sistemin açıklarını anlatıyorum ve uzun zamandır ciddi bir şekilde araç bir anda patlayarak uçtu, sanki bir Antalya trans hatunun ağzına patlatırmış gibi müthiş bir seks deneyimi sunmak için bulunuyoruz.

Önce hatunu yatağa atıp onu güzelce bir kıvama getireceksin, bunun için memelerini okşamak, onun cildine dokunmak ve kalçalarını sevmek gerekir. Kadın turistler arasında kavga çıkabilir, kimisi göt deliğini falan yalamak istiyor ama ben bu tip şeyleri sevmiyorum. Bağırıp çağırıp birbirilerine giren ve benim bir türlü bitiremediğim bu ilanın yüzünden bakalım neler yapacağız. Adam çok kızmış ve kişiyi taciz etmeye başladı, diğer arkadaş çok sinirli olduğu için korkunç ihmal bir faciaya neden oldu.

Yedi ay kadar önce bir ortamda bulunurken ve güzel zamanları yaşamak için artık siteyle uğraşmaya başlıyorum bunu size bildirmek istiyorum. Ben kimseyi becermedim onlar beni istemiyorlar ben biliyorum, lakin yapacak bir şey yok, birilerinin bu işleri yapması gerekiyor. Kimseye hakaret etmeden aktif ve pasif olarak hizmet verebilecek durumda olan bir kadınla ya da bir travesti ile fark etmez bize sahip çıkılmasını rica ediyorum.

  

627 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 58964b2c8ce1efca

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın