Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Antalya Pasif

  • Listelenmiş: 12 Mart 2022 15:29
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Gel sınırları birlikte zorlayalım, her şeyin en güzel ve kusursuz olduğu bir Antalya pasif ilanları numaraları düzeneğinde size hak ettiğiniz değeri verebilecek bir partnerim. Bir sevgili bir dost bir seks partneri arayışınız nedir bilmiyorum ama benim olayım tamamen zevk vermek üzerine kurulu.

Ünlüler ilgili haberler genellikle ya ölümle olur ya da evliliklerle, ancak bu sefer merkezimizde bir yasak aşkın öyküsü vardır. Sosyal medyanın en uyumlu çiftlerinden biri olan Antalya travesti partner Müge ile Kenan aşkım arasındaki aşk iplerinin koptuğu söylenmektedir. Yaptıkları düğünlerle birlikte herkesin dilinde dolaşmaktaydı. Çünkü her konuşmalarında birbirlerine olan aşklarından bahsetmektedirler. Ve birbirlerine oldukça bağlı olduğu söylenmekteydi. Çeşitli filmlerde dizilerde rol alan ünlü oyuncular alanlarında başarılı işlere imza atmıştır. Bu arada Antalya escort hakkında ilk oynadığı dizi olan yaprak dökümünde oldukça beğenilmiş, oyunculuk kariyerine buradan devam etmiştir. Bir çok dizide rol alan kadın delisi ama travestileri de seven Kara Sevda dizisiyle de ünlenmiş oldukça konuşulmuştur. Düğünlerine gitmeyen Burak topitop çok dikkat çekmişti. Acaba aralarında bir aşk mı söz konusuydu ondan mı düğünlerine gitmemişti. Diye birçok haber yapıldı, ancak çoğu asılsız çıkmıştı.

  

1841 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 146622cb98b50cad

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

2 Yanıtlar için “Antalya Pasif”

  1. zor Üzerinde 3 Haziran 2022 @ 12:27

    Bir kadından beklentim ne olursa bu kişide onu buldum hatta fazlasını demeliyim. Böyle saksoyu hiç bir kadın asla çekemez, ağzına boşaldım hepsini yuttu tek damla bırakmadı.

  2. Pasifim Üzerinde 6 Haziran 2022 @ 07:36

    19 yaşında dar delikli pasifim, sağlam sakso çekerim, ilgilenenler yorum yazarak bana ulaşsın.

Cevap Bırakın