Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Antalya Pasif Travesti Çisem

  • Listelenmiş: 20 Mart 2022 22:18
  • Süre sonu: 187 days, 15 hours

Açıklama

Sadece Antalya pasif travesti olarak takılıyorum, benden aktif olarak seks esnasında hiç bir şey beklemezseniz sevinirim. Kendimi gerçekten de kadın gibi hissediyorum, bir kadın gibi size hizmet veriyorum. Siz azgın ve çapkın beylere bir Antalya escort bayan hatunun sunamayacağı çok özel zevkleri de kendim de zevk alarak ben sunuyorum.

Hatta ve hatta şu cümleleri kurmuştur, eğer kızım o çocukla konuşmaya devam ederse ona hakkımı helal etmem. O çocukla görüşmesini katiyen istemiyorum. Heyt be hatun kim tutar seni, diyerek büyük bir yankı uyandırmıştı. Konu ile ilgili beklenen açıklama henüz gelmedi, bunun yanında da konserlerine dur durak ta demiyordu. Yazın ayrı kışın ayrı özel konserler veriyordu. Bu sefer de Uludağ konseri dikkatleri üstüne çekmiştir.

Ünlü şarkıcı sesi ve şarkılarıyla hayranlarını mest ederken, unutulmayacak dans performansıyla da adeta hayranlarının aklını aldı. Unutulmaz bir konsere imza atan güzel şarkıcı Antalya pasif ilanları dans ederken ki çekilmiş görüntüleri ise sosyal medyada hızla yayıldı. Kimi takipçisi olumlu yorum yaparken kimse olumsuz yorum yapmıştır. Ancak Tilki hiçbir yoruma aldırış etmeden aksine kendini övmeye devam etmiştir. Bu etkili dans performansından sonra diğer sahnelerde nasıl performans sergileyeceği merak konusu olmuştur.

 

Liste Kimliği: 5916236023e3cc15

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın