Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Antalya Gay

  • Listelenmiş: 14 Mart 2022 16:16
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

İster aktif ister pasif sizi mutlu edecek bir Antalya gay partner illaki vardır, ve bununla  da birlikte mutluluk ve cinsel ihtiyaçların giderilmesi o kadar da uzakta görünmemektedir. Hali hazırda bu sayfada geziniyorsanız zaten kendinize en uygun seks işçisini arıyorsunuz demektir.

Bir yemek yarışmasında dünyaca ünlü cheflerin bir arada olduğu bir yarışma düzenlenmiştir. Ve bu yarışmaya ülkemizi temsil eden önemli isimlerde katılmıştır. Gerçekten orada olması bile oldukça önemlidir. Amerika’da düzenlenen bu yarışmada jüri üyelerinin hepsi çeşitli bilinen üniversitelerden mezun ün salmış kişilerdir.

Bizden ise Hataylı bir chefimiz katılmıştır. Bir başarı hikayesi olan bu yarışmanın geçmişinde bakalım. Mehmet chef Antalya’ da yaşayan ve kendisini mutlu edecek bir Antalya travesti partneri bir türlü bulamayan fakir bir ailenin en büyük çocuğudur. Babasının küçük bir lokantası vardır. Annesinde bu lokantada babasıyla birlikte ev yemekleri yapıp satıyordu. Zar zor geçinen aile en büyük oğullarını okutamamıştır. Çocuklarını her zaman büyük bir disiplinle büyüten aile iyi yerlere gelmelerini istiyordu. En büyük oğlu 2 kız kardeşine de bakıyordu.

Aslında inkar edemese de o harika bir Antalya gay partner idi ve Antalya pasif telefonları numaraları denildiği zaman ilk akla gelen oydu. Mehmet küçük yaşlarda okulu bırakmış ailesine bakıyormuş ve bunun için de çeşitli yerlerde işe girmiş.

Her türlü sorumluluğu alıp, bir bakışta aşk bu olsa gerek diyerekten gece gündüz çalışıp didiniyordu. Ancak yemek yapmayı da çok seviyor. Arada sırada fırsat buldukça dükkanlarında da yemek yapıp satıyordu. Bir bakıma hem ek gelir hem de keyif alarak para kazanıyordu. Annesinden babasından da güzel yemek yapan Mehmet’in Kuşadası travesti konusunda yemekleri herkes tarafında da beğeniliyordu ve bu sektöre girmeye karar verdi. Bir yandan geceleri çalışıyordu ve boşta kaldıkça gündüzleri de de dükkanda yemek yaparak ailesini geçindiriyordu.

Babası bir kalp krizinden sonra vefat etmişti, ve bütün yük Mehmet’in üstüne kalmıştı. Ama o asla pes etmedi bir gün gelecek ben de Antalya aktif arıyorum diyecekler diyordu ve her zaman ısrarla daima çalışıyordu. Çünkü ailesine bakacak tek bir kimsesi yoktur. Gittiği kurslardan aldığı eğitimlerle daha büyük bir yer açtı ve kendini ilerletti. Her geçen gün Mehmet’in yemeğini yemek için dükkanlarına geliyor, kuyruk bile oluşuyordu. Çeşitli cheflerle tanışmıştı, işleri güzel giden kahramanımız artık seks yapacak kadar yeterli para kazandığının farkına varmıştı.

   

1398 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 780622f67d9a3265

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Antalya Gay”

  1. Fabiol Üzerinde 9 Mayıs 2022 @ 23:52

    Sonunda benim ihtiyaçlarımı karşılyacak bir sayfa buldum, bu konuda çok mutluyum.

Cevap Bırakın